Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava starožitného telefonu

Mám telefon ze začátku minulého století, který mi známý kdysi k provozu do současné sítě uschopnil tím, že jej zapojil na jakousi malou ústředničku Opera 206. Z ničeho nic mi přestal fungovat a já jsem ani na Googlu ani ve Zlatých stránkách nenašel firmu, která by takovéto věci dělala. Dnes se všechny firmy orientují většinou na mobilní, případně DECT telefony.
Neznáte někoho, kdo se podobnými věcmi zabývá, ten telefon je poměrně vzácný kousek, nerad bych jej odepsal.
Předem díky za tipy.

Ahoj přátelé,
oběma díky za zájem, Rce-mu jsem už mailoval. Spíše je problém, že tenhle příspěvek zmizel z Poradny, ale přitom jej lze vyhledat. Protože nejsem kverulant, nechci si stěžovat v samostanénm threadu. Mohli byste se ale na to podívat?
Taky mne napadlo, že můj dotaz jde nad rámec Poradny a proto byl vymazán. Pak to akceptuji a srážím kufry....

P.S. Rce, právě se mi vrátil můj mail pro Tebe jako nedoručený s hláškou "<rce(zavináč)arkotechnik.net>: Sorry, I couldn't find any host named arkotechnik.net. (#5.1.2)", mohu Ti znovu napsat na mail, co máš na svých webových stránkách ?