Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spravne zamerit smerovou antenu?

Vcera jsem vymenil panelovou antenu 13db za smerovou 17db s ocekavanim, ze zmirnim zaruseni. Jake vsak bylo me zklamani, kdyz se mi ani po hodine lavorovani v mrazu, smogu a tme na strese nepodarilo najit uspokojivou silu signalu k memu ISP.

Proto se ptam tady, jak spravne zamerit smerovou antenu na cca 1,2km?

YAGI mam a na chuja není, nastavení na vzdalenost 1,8km (do práce na nas firemní net) jsem provedl pouhým odhadem a na první pokus vše fungovalo, připomínám že na první pokus. V cestě mám jednu břízu, jeden dub, a pak ještě jeden listnatý strom a bez problémů, jsem na rychlosti 1116Kbps.
mejte se H.