Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Avast 4 home

Dobrý den, mám problém s Avastem Home (OS Win XP). Včera mi nejdnou přestala fungovat rezidentní ochrana, přestaly se točit modré kuličky v liště, resp. z lišy zmizely. Když si otevřu dialogové okno Avastu, nastavím rezidentní ochranu, po zavření a znovuotevření okna se mi opět objeví stav "nečinná". Program jsem znovu přeinstaloval a všechno je při starým. Zkusil u jsem aktivovat štít Spyware Terminátora, ale nevím, zda tej je schopen Avast plně nahradit, navíc je PC líný. Nemáte někdo zkušenosti s tímto problémem? Moc děkuji radu a za odpověď.

Ten PC mate zavsiveny (preto nefunguje avast a preto je PC lenivy). Nainstalujte SuperAntiSpyware a Spybot, restartujte PC do Safe Mode (po starte PC mackajte F8), odpojte sietovy kabel a dajte prehladat PC na skodnu tymito dvoma programami. Po skonceni najdene problemy odstrante.

Otestoval bych to na viry, odbourání rezidentní ochrany délá viry Conficker (celkem populární)

Máte toho Avasta! registrovaného? Jestli ne tak i tohle může být příčinou.

Když to nepomůže reinstal systému