Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Usb klavesnice nejede po zapojeni flesky

Zdravím všechny,
mám problém - když zapojím flesku do usb tak mi prestane fungovat kavesnice i myš. Po vyjmutí flesky a restartu opět klaves a myš jede, ale pokud tam znovu strčím flesku tak opět nejede. Klavesnice vyzkoušena i na jiném PC a preblém je stejný. Nevíte co by pomohlo?
OS - Win XP
klavesnice http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=3159 2

Něco podobného už jsem viděl, vznikalo přepětí na portu USB. Rozbočovač - buď externí nebo interní v počítači není schopen napájet současně ta tři zařízení. Někdy pomohlo je vhodně nakombinovat, pak se zjistilo, že to způsobuje fleška. Šla pryč. Poté někdy klávesnice a ostatní flešky fungovaly, ale pak znova nešla. Uživatel se vrátil k vyřazené flešce. Pro jistotu se vyměnila deska, protože jeden port USB už byl mrtvej :-( a fleška šla definitivně pryč.

Pouzit iny USB port (podla moznosti co najdalej od toho kde mas klavesnicu a mys). Ked nepomoze tak vyhodit flash, z nejakeho divneho dovodu asi moc vela zere (alebo vyhodit klavesnicu - mozno vela zere ona, genius by som nekupil ani zadarmo).

P.S. na inom PC si skusal klavesnicu a tu istu FLASH alebo inu FLASH?
P.S.2. mozne ine riesenie by bol aktivny USB hub (s vlastnym zrdojom/napajanim)