Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje autoupdate MS AntiSpyware

MS AntiSpyware beta 1.0.701, WinXP SP2, zaplátovaný.

Přestože mám v Settings - AutoUpdater zaškrtnuté automatické updaty a nastavené na 10 AM, stejně se nikdy nic nestáhne... Dám-li File - Check for updates, (případné) aktualizace se najdou a stáhnou.

Spyware Definition Version: 5803 (3.2.2006 10:02:54) - ale to je datum stažení....

Prostě mělo se hledat update o deseti ráno - nic. Počkal jsem do 10:01, dal hledat ručně a ono to cosi našlo a stáhlo.

Lépe naž datumy aktualizací bude nutné mluvit o buildech... Datum vlastního vytvoření updatovacího souboru nějak nenacházím...