Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HP tiskne jen obrázky

Prosím pomoc,mám tiskárnu HP Deskjet F380,Vista Home premium.V Open Officích napíšu text,přidám obrázek a vytiskne se jen obrázek.Dám náhled,tam je vše,dám tisknout náhled a zase jen obrázek.Už nevím jak co a kde nastavit,prosím pomoc.

A ked v OO ten obrazok nepridas, len napises text, vytiskne sa co? (aby sme zistili ci neprekryva ten obrazok text apod)
Ked napises len text v poznamkovom bloku, vytiskne sa co?
Problem bude podla mna v nastaveni resp. ovladacoch tlaciarne, alebo mas nejaky posahany dokument, skus vytvorit v OO novy dokument (subor-novy) a najprv skus len text ze ci sa vytlaci.

Skus co vidis v pdf, a daj ten OO subor niekam na web, napr. na uloz.to apod. nech to vie niekto skontrolovat.
P.S. ak ten dokument obsahuje nejake citlive udaje tak to nedavaj na web, vytvor novy dokument tam napis len nezmyselny text a pridaj nejaky obrazok a skus vytlacit, ked tlaci blbo daj ho na web (ten cvicny subor s nezmyselnym textom).