Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC-vypinani zdroje

Dobry vecer,vzdy kdyz vypnu PC tak mi sviti mys pomuze jen kdyz vypnu zdroj na PC.A prave na to jsem se chtel zeptat kdyz kazdy vecer budu vypinat zdroj muze to PC nejak ublizit?Nemuze se treba PC nejak pokazit?Diky

Počítače mám svedeny do úpéesek a večer po jejich vypnutí vypínám i všechny UPS (tlačítkem OFF na UPS). Snad tím ničemu neškodím.

Tiskárnu vypínám (očekávám-li beztiskové hodiny) síťovým vypínačem přímo na tiskárně. Ne ale 10x během dne, protože její plná inicializace trvá kolem minuty.

Úplně všechno (220V) mám zapojeno přes Belkin "superochranné" zásuvky, i internet (wifi) ze střechy (RJ45) je do routeru Belkinem.