Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem proč mi v pravidelným intervalu padá net?

Dokáže někdo uplným amatérowi vysvětlit proč mi v pravidelným interwalu padá nett? Já pag nemúžu absolutně nic - stahowat, hrát On-Line ani načítat jiný stránky..Dokonce aj ICQ se mi vodpojí.. Mám Bezdrátové připojení s asi 2 Mbit/s a rychlostí stahování asi 250 Kbt/s , tag by to mělo K***A šlapat normálně,né? Mám z toho už vážně nerwy,přeinstalovaly jsem Win Xp, zkusily i exter.sítowku ale pořád to jebe,a nepomúže nic jiného než to shodit,a dát OPRAVIT připojení... PROS9M POMOZTE,JINAG HO TO BUDE STÁT ŽIWOT
Změna předmětu, původně: Prosím POMOZTE NEBO TO ROZDUPU !!! (karel)

nevím. není na zvážení zda dotazy, kdy tazatel záměrně píše jako debil, rovnou nezamknout?
nemá cenu zjišťovat jestli je za každým druhým hloupým dotazem mirek či frustrovaná kolemjdoucí z živě.
pro dnešek myslím stačí jedna čistička registrů.
v baráku ani na ulici se s podřadnými lidmi nebavím, tak proč to potkávat tady?