Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje upload

Nazdar,

riesim jeden dost zvlastny problem. Mojej segre nefunguje uploadovanie suborov. Vobec ziadne, ked chce napriklad na sendspace pripadne rapidshare a dokonca ani pridat prilohu na gmail nefunguje.

Pouziva WinXP, netom to nebude ma fibernet.

predtym vraj fungoval, ale obdobie od kedy jej to nefunguje mi nevie povedat ani co tomu predchadzalo :-?

speedmeter nameral taketo hodnoty: :-D
download 2624 kB/s
upload 4,4 kB/s

takze v tom asi bude pes zakopany. este vyskusa zmeriat rychlost cez notebook.

Firewall pouziva len ten Widlacky a ja bohuzial nie som pri jej PC a ona sa ho boji vypnut a urobit speedtest bez neho.