Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Total Commander 7.50 - chyba pri kopírovaní z FTP?

Na serveri sa nachádzal súbor s rovnakým názvom len s inou veľkosťou písmen. Pri kopírovaní druhého mi vypísalo, že súbor existuje a mal som na výber veľa možností. Dal som pokračovať, pýtalo nové meno, stlačil som zrušiť a kopírovanie pokračovalo. O chvíľu sa objavil ďalší podobný súbor a tentokrát som dal premenovať. Miesto vypýtania si nového názvu to hneď pokračovalo v kopírovaní. Máte podobnú skúsenosť?

Problém sa týkal nesprávneho prekladu v LNG súbore. Autor už bol informovaný, zaslal som mu aj opravený LNG súbor. Problém sa pravdepodobne týkal len slovenskej verzie. Pre nedočkavcov, ktorý chcú mať opravený súbor už teraz ho prikladám.