Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AAC vs MP3

Poradite prosim? Co je kvalitnejsi: fromat AAC(LC) 190kbs vytvoreny iTunes, nebo mp3 bitrate 192cbr? CD ripovane Do AAc zabere o cca 2MB vice na disku a zvukove mi prijde mp3 192 plocha.

V čase keď sa mp3 začínal presadzovať objavovali sa posluchové testy a porovnania.

Musel by si mať geniálny hudobný sluch aby si mohol naozaj objektívne posúdiť a napísať že ti príde "mp3 192 plocha".

Nerieš to, už je to naozaj historia. MP3 sa stal štandard, 2MB viac alebo menej dnes už nikoho nezaujímajú. Na disketách sa už nič neprenáša.

Tak to je zabite :-D

300 let archivovací trvanlivost slibuje Mobile Fidelity Sound Lab na svůj Ultradisc-CD-R se zlatým reflexním povrchem.
Phtalo-cyanin vypalovací povrch má zpracovávat rychlejší zdroje, a tim ostřejší horní a dolní přechody lépe zaznamenávat.

Je odolnější proti horku a UV záření.
Ultradisc Gold je neuznávanějším Master-Mediem v amerických studiích, vyráběný MAM-A-USA Pro Audio Gold.

Vypalovací tempo 1x-12x je vhodné i pro HIFI - recordéry, zvuk je výrazně teplý a sytý.
Problémy mohou vzniknout u starších přístrojů, např. Marantz DR 6000 a Denon DRA 1000, pomoci může Softwareupdate.
Se studiovým recordérem Tascam se Ultradisc ještě snáší.
Kvalitu nahrávky zvyšuje použití software exactaudiocopy, tento ne zrovna na obsluhu nejjednodušší program naleznete na www.exactaudiocopy.de, i v češtině.
Mám vyzkoušeno, že takto zhotovená kopie může znít lépe než originál.

Ten tromfne tymi nezmyslami lavou zadnou aj Horsta Fuchsa, krala teleshoppingu :-D

Míesto zlatej retaze

Kabel

KS 1010 KIMBER Select
cinch konektory-WBT 0108
hyper čistá, molekulárně optimalizovaná měď
patří do třídy referenčních kabelů jako dražší KS-1030
vysoká preciznost zvuku

délka: 1,0 m
cena: 15.500 Kč