Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox a zásuvné moduly

Dobrý den, mám problem s aktualnim firefoxem (1.5.0.1) .. nejedou mi prehravat flashove animace. Pise mi to: "SHOCKWAVE FLASH: V zásuvnem modulu doslo k neocekavane chybe. Doporucujeme aplikaci firefox restartovat".
Uz jsem zkusil reinstalovat FF, vymazat kompletne adresar FF (jak v Program Files tak ve Windows/application data => W98) a ten modul se mi tam porad hazi. Urcite by pomohla reinstalace modulu ale nikde jsem nevycetl jak na to.

Informaci zobrazíš zadáním about:plugins do adresního řádku...
Pak zkus stáhnout a nainstalovat flash z této stránky zasuvne-moduly - je tam i odkaz na FAQ.

Nepoužíváš náhodou rozšíření AdBlock? Údajně dělá problémy právě u flashe, je třeba vypnout v jeho nastavení zobrazování "oušek", po reloadu se už flashové prvky zobrazí.