Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ACER - Velikost HDD

Zdravím , chci se zeptat mám počítač Acer aspire 3020/5020 series r.v 2005 a rozbyl se mi hardisk druh konektoru IDE (Ultra ATA) , chci si koupit nový 320gb ale nevím jak zjistím jestli mi ho počítač vezme , rád bych se tedy zeptal zda-li někdo z vás neví , či neví jak se to zjistí jaký největší disk to pobere , dekuji moc

To este neznamena ze je vadny disk (moze byt vadne aj nieco ine). Ak ale pocujes napr. cvakanie tak je to diskom. Disk staci pozret ci je detekovany v BIOSe, a nemusis bootovat CD.

Velkost problem neni, ked chces 320 tak si kup 320. (ak mas nejake starsie instalacne CD WinXP tak instalator uvidi len 128, v tom pripade po doinstalovani SP2/SP3 si urobis druhy oddiel na zvysku disku vo Win)