Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co doporučíte pro spywaru?

Před nedávnem nám odpojili na bytě internet s tím, že někdo od nás má zavirovaný komp a ten mu rozesílá spamy. Nějak jsem nevěřil tomu, že bych to mohl být já, ale přesto jsem stáhnul SpyBot S&D a Spyware terminator. Byli asi dva nálezy, ale kromě toho všechno ok, i Kaspersky hlásí pohodu. Každopádně dneska mi přišel mail:

Uzivatel schranky *******@*****.cz je mimo kancelar. Emaily budou vyrizeny po navratu. Pro neodkladne zalezitosti prosim pouzijte firemni email *****@h*****.cz

postmaster

Subject: Re: [Spam] RE:"Men's Health" message FR.21665

Samozřejmě jsem žádný mail neposílal a tohle se dá považovat za celkem jasný důkaz, že můj komp posílá spamy aniž bych o tom věděl. Nevíte teda někdo který je nejlepší anti-spyware, který by mě těchto problémů definitivně zbavil?
Díky

jo špatně jsem se vyjádřil. Měl jsem napsat, že v normálním to neodstraní ty, co odstraní v nouzovém. Samozřejmě. Žádný program není zázračný. Spamy však asi rootkity nerozesílají.

Nejlepší je přečíst si Vladimirovy články a breberky vůbec nemít.

Jako že si přečte ty články a breberky mu zmizí? :-)
Je potřeba se jich zbavit když už tam jsou. Jo udělat si při tom neprivilegovaný účet a používat jej by bylo nejlepší.