Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem na notebooku nenabíhá Vista

Po nainstalování prg.(RK Launcher-free prg.ovládací lišta na plochu)po restartu NTB, Vista hlásí nekorektní ukončení a nabízí spuštění v nouzovem režimu, se sítí atd. Tyto nabídky nejdou spustit.Při pokračování dál se objeví jen tmavá obrazovka s kurzorem myši. Podařilo se mi vejít do nabídky obnovení systému, ale hlásí to že bod obnovení nebyl nalezen i když jsem ho již několikrát vytvořil.Záloha systému je na HDD vytvořena ještě z prodejny.Existuje nějaká možnost opravy systému se zachováním původního nastavení mimo kompletní reinstalace ?
NTB MSI EX610PX.

MM:Díky za ochotu odpovědět a za rady.(zaznamenám si je do svého archivu PC poradna)
Problém jsem vyřešil přes příkazový řádek.Bylo nutno přejmenovat nějaké soubory v sys32 od původně nainstal.programu vzhledu plochy MAC.Asi se nepohodly s RK Launcher nebo je přepsal.

No hej asi posahal nejake subory (neni pre vistu alebo co), ak si zistil presne ze ktore subory tak OK aj tak sa da.
Ak mas ciernu obrazovku a mys tak vzdy najprv skusat ctrl-alt-del a spustit proces explorer.exe, ak to funguje tak spusti normalne listy a plochu a potom by sa dalo asi to aj normalne odinstalovat.