Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nespuštění PC - fixboot zabral

Dnes jsem chtěl spusit PC, a napsalo mi to, že chybí config (něco takového). v system32. Prvníco jsem udělal, bylo, vložení instal CD a zadání (v recovery console) přikaz fixboot. Nyní PC funguje krásně, jen se ptám, co se stalo, že nejelo ?

Nic speciálnío jsem pedtím nedělal, je normální, žeto najednou smazalo bootovací část systému ?

V případě, že by to bylo virem, je možné, aby tenvir byl na instal. CD (měl jsem ho půjčené od kámoše - to CD není origo, ale jenom obraz originálního CD)

A potom ako si prisiel na to ze tu nefunkcnost sposobil vir z kamosovho instalacneho CD? To tam preskocil od kamosa? :-)

Dodrbane start-subory mohli vzniknut nejakym zasahom vo Win pouzitim nejakeho cistica alebo instalaciou/deinstalaciou niecoho apod. pred poslednym vypnutim. Alebo nejakou chybou vo Win, alebo nespravnym vypnutim (natvrdo bez start-vypnut) apod. Mohol by to sposobit aj nejaky vir ktory sa dostal z internetu alebo cez LAN, ale je to nepravdepodobne viry toto nezvyknu robit. Mozes si to PC preistotu prescanovat napr. pomocou superantispyware v nudzovom rezime.