Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opravneni pouzivani

Dobry den, chtel bych se zeptat jak odstranim tzv. dedicnost opravneni pozaduji to po mne visty kdyz chci vymazat soubor na pc je jen jeden uzivatel.

Lol. Nepise ti to nahodou ze na zlozke (alebo vyssej zlozke) nemas opravnenia na mazanie? Dedicnost fakt neodstranis :)
Jaky subor chces zmazat a z jakej zlozky? Nastav si prava na zlozke alebo na tom samotnom subore (u XP pravy klik - zabezpecenie, u visty to bude myslim podobne)