Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení 2 routerů

Chtěl jestli by šlo vytvořit sít pomocí 2 routerů jeden D-Link DSL-584T a druhý D-Link která má ještě navíc wifi. Jak to nastavit abych mohl do nich zapojit počítače a byli vidět??

nijak. Jeden router vyhoď a kup si za 150Kč switch (anebo jej použij jako switch, tj. nepoužívej WAN port druhého routeru, což ale je nutno nejprve nastavit (vypnout DHCP server apod.)

jinak: ten první je DSL router. Přepni jej do Bridge, následně na druhém nastav pro WAN režim PPPoE, autentikace CHAP, jméno/heslo je od tvého ISP (u O2 je to o2/o2). Tak jako tak ale nepůjde použít zbylé porty DSL routeru. PC nastrkáš do těch 4 portů druhého routeru (nebo připojíš po Wifi).