Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapojení ZD

Koupil jsem si nový zdroj a ten má 20pin + 4pin konektor pro základní desku, můj starý zdroj měl jen 20pin. Mám zapojit i ten 4pin? Na ZD je 24pin vstup, ale nevím k čemu ten další 4pin slouží a jestli není zbytečný , nebo dokonce nežádoucí, navíc není jasné jak ho správně natočit nemá totiž žádnou západku. Poradí někdo?

Jinak zdroj je Cooler Master Extreme Plus 500W a ZD Intel Sorento D945GNT

Revize PSU ATX 2.0 predpoklada 24-pin. Nejde to tam strcit jinak (ma to zamek), navic, je-li to delene, je zamek i na samotnem konektoru zdroje. Zapoj to cele (pokud tva deska disponuje 24-pin stekrem). Hodil bych ti tu obrazek, ale gugl vyhazuje same redukce, a probirat se tim nehodlam...

Edit

Tak tady to mas. Jiste uznas, ze na tom neni co poplest:

[24pin.jpg]

Ten konektor se jinak "poskladat" neda...