Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odkaz na internetovu adresu...

Volaco by som navrhol... ak uzivatel zada odkaz na svoju internetovu adresu, zobrazi sa ako odkaz [WWW]. Ale ked sa nan klikne, otvori sa v tom istom okne. Toto sa mi bohvie ako nepaci. Radsej by som bol, aby sa ten odkaz otvoril v novom okne... Co vy na to? To je moj navrh...

No to je pravda, treba mysliet aj na inych uzovatelov... ja som zase taky, ze radsej si otvorim odkaz v novej zalozke alebo v novom okne... Ked si chcem pozriet iba stranku a obsah ma nezaujima, tak potom musim davat "Dozadu" a to ma otravuje. Ale zase kazdy clovek ma rad nieco ine... :-D