Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox 1.5.0.1 a rozšíření

Mám problém - při přechodu z FF 1.0.7 na verzi 1.5.0.1 mi FF nedovolí nainstalovat jakékoliv rozšíření s tím, že instalace není povolena. Ale v nastavení nikde nemohu najít volbu "povolit stránkám instalovat software" a ani když dám www.czilla.cz a další kde jsou rozšíření ke stažení mezi povolené důvěryhodné, instalace neproběhne se stejnou hláškou. Ve FF1.0.7 není žádný problém. Kde a co dělám blbě? Dík za radu.:-(

Dík za radu, vyzkouším. Ale ve FF 1.0.7 jsem měl instalaci povolenou.

Edit:
Výborně, podle rady z fora viewtopic.php" (about:config na položku xpinstall.enabled - musí být true) jsem to změnil a pomohlo to, díky !
Jen drobnost, aktualizace instalací přímo ze stránky neproběhne, stáhne se pár kb a stahování zamrzne. Pokud to stáhnu ručně a spustím přes: soubor - otevřít soubor, aktualizace je OK. Ale to neřeším, hlavně že to chodí! :-)

Edit2: až na feedview které není kompatibilní jsem našel všechna rozšíření. Zatím spokojenost!