Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak vložit hudbu do obrázků?

Zdravím,chtěl bych poradit...Mám v PC fotky z pohřbu a chtěl bych je vypálit na CD s prezentací,aby u toho hrála hudba.Jen nevím,jak tu hudbu do toho vložit.Tomuto vůbec nerozumím a uvítal bych radu s veškerým postupem,popřípadě jaký software stáhnout.
Děkuji

Co mi tu chyba je XnView (freeware), Cestina.

Dalej, asi najjednoduchsi sposob je Windows Movie Maker, je sucastou kazdeho OS Windows (minimalne od XP), verzia pre Vista zvlada aj export DVD video, ale bude stacit aj CD / VCD / SVCD. Vsetko je intutitivne, je to len pretahovanie suborov a klikanie, nechyba moznost pridat hudbu, efekty, prechody, text do videa...