Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Movie Maker

Zdravim všechny!

Když si do WMM nahraju video, tak v takovém tom náhledovém okně vpravo si ho v poho přehŕaju
Když jednotlivé díly videa vložím na časovou osu, tak v náhledovém okně, když si chci přehrát co jsem vytvořil, tak se přehraje pouze zvuk, ale video už ne.

Nevíte jak na to?

Taky nevím co to má znamenat:-/

Když jsem si dal na časovou osu video, tak je zajímavý, že když si ho zkušebně chci přehrát, tak jde jenom zvuk(jak jsem psal)a když toto "dílo" uložim, a pak pustim, tak je to normálně obraz + zvuk jak má být, pouze to přehrávání při tvorbě klipu pořád nic- je to pak vlastně práce naslepo:-(