Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak pracovat s recorvery dvd-blbne grafika

ahoj, mam notebook v zaruce a grafika ati mi pise chybu ze ovladac prestal pracovat a byl obnoven, parkrat skocil i modry obraz a restartovalo se to ... kdyz pouziju to recorvery dvd co k tomu mam vrati se to do stavu v jakem to bylo koupene aniz bych ztratil zaruku? pokud ano tak jak ho mam pouzit? dik

tak jsem uplne odinstaloval ten catalyst a stejne to nejede ...

vi nekdo jak vyresit tuhle chybu? kdyz pustim video tak vzdy napise ovladac zobrazeni R300 byl obnoven ... je to karta radeon xpress 1100, vista, ntb Asus X50RL