Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde vložit film do Nera

Zdravim.
Mám takový problém: Když stáhnu film z internetu, ( je ve formátu AVI ) a chci ho vypálit na DVD, tak ho vložím do Nera, začne se načítat a když se načte, tak se to vždy vrátí o krok zpět a nejde s tím nic dělat. Do teď mi to fungovalo bezproblémů a najednou to začalo dělat tohle. Zkusil jsem Nero udinstalovat a zas nainstalovat, ale je to stále stejné. Vzpoměl jsem si, že jsem odinstalovával program Pinnacle a pak to začalo tohle dělat. Mohlo by to na to mít vliv. Dík za rady.

Inac ak sa snazis vytvarat VideoDVD tak napr. moja (bundled) verzia nero recode (ci co to je za sucast nera) to nevie z MPEG4 (vypisuje ze treba nieco dokupit), u teba to mohlo pouzit nejaky dekoder alebo mpeg2 koder z Pinnacle, az kym si ho neodinstaloval. Ked to chces z nera tak ako predtym tak najrychlejsie bude asi pinnacle znova nainstalovat (preco ti tak vadil v PC ze si ho musel odinstalovat?)