Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s připojením k internetu

Dobrý den. Potřebuji poradit jak mám winXP po reinstalaci systému připojit k internetu. Ve složce síťová připojení jsem si vytvořila nové připojení všechny údaje (IP,brána,maska..) jsem zadala správně. Připojení se hlásí jako funkční, ale internet explorer se stále nechce připojit. Ještě nevím kam zadat SSID, jsem úplná lama, díky za každou dobrou radu.

Pc je připojen přes kabel.
Přidávám výpis po zadání příkazu ipconfig/all
Primární přípona DNS: -
Typ uzlu: neznámý
Povoleno směřování IP: ne
Wins proxy server povoleno: ne
Přípona DNS podle připojení: ne

čísla IP,gateway a masky sedí

Koľko máš sieťových adaptérov v PC, notebooku ?

Asi ich totiž máš viac. Usudzujem tak z tvojej otázky ohladne SSID. To sa nastavuje u WIFI. U pripojení káblom sa tento identifikátor nepoužíva !

Aby som to zhrnul: Ktorému sieťovému adaptéru si tie Ip, gateway, netmask nastavila ?

Pes je zakopaný nejspíše v tom, že jsi "vytvořila" nějaké připojení, ale spíše by bylo vhodné po reinstalaci doinstalovat i ovladače k desce (mezi nimiž bude i ovladač k síťovce). Pak (pokud máš opravdu router) nebude potřeba již nic nastavovat (kromě odebrání tebou zcela nesmyslně vytvořeného připojení), ale ponechat vše na "default" (tedy DHCP), které přidělí síťovce adresu samo.