Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje mikrofon

Zdravím, můj problém se týká mikrofonu ve sluchátkách. Šel jsem na pouť, vrátil jsem se z ní (bydlím sám) zapnu počítač, jdu na team speak, spoluhráče slyším, ale oni mě ne, hlas se stále odesílá, ale nejde mě slyšet, vyzkoušel jsem snad už všechno, přehrabuji se v nastavení mikrofonu zkouším všechny možnosti a varianty, ale stejně to nemá efekt.. Stejně to tak vypadá i v programu ventrilo apod. Otázka je jednoduchá.. JAK TO VYŘEŠIT?!! Prostě se jdu projít, vrátím se, sednu k PC, zapnu TS, nejde mě slyšet, zkouším všecko, aby mě bylo slyšet, ale nedokáži si pomoci, co se to sakra mohlo stát během hodiny a půl? Díky za rady vedoucí k vyřešení problému a za nervy se mnou hezký den, qukeR.

Změna předmětu, původně: qukeR
Změna jména, původně: sluchátka nejde mirk (host)

Nejdůležitější je si nejprve z dotazu udělat hlavní výcuc. Za ten považuji, že tazatel byl dnes na pouti a bydlí sám. :)) Od tohoto bychom se měli odrazit k vyřešení problému a zamyslet se nad tím, zda na té pouti nepřišel o hlas, v důsledku čehož ho spoluhráči neslyší. Ostatní Tě slyší? Vyzkoušej to na nějaké sousedce. :-)