Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvuk 5.1 a hra Mafia

Ahoj.
Mám integrovanou zvukovku na desce ASUS M2N-E nastavenou na 5.1. po spuštění hry Mafia se vždy přepne do 2.0. Nepomohli ani nové ovladače. Nevíte někdo co s tím?
Dík

hra zvuk 5.1 podporuje, nabízí to v nastavení. A i kdyby ne, mám spoustu starých a ještě starších her který mají jen dvoukanál a zvukovku nepřepnou do jiného nastavení. Kdyby to dělaly programy s pouhým stereo, tak to přepne kdejakej film v AVI.
Tím to není. dík