Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade z XPsp3 na Vistu - nejde hibernace a spol.

Mám notebook msi ex600, na kterém jsem měl xp sp3, vše až na některé ovladače běhalo jak mělo, pak jsem udělal upgrade na cz vistu sp1 a když použiji usporný režim, režim spánku nebo hibernaci vypne se displej a jakékoliv pokusy o probuzení/zapnutí vedou k objevení modré smrti a restartu, prosím poradte

Tohle byla dost rychlá reakce :-D dík
Ted jsem si všim že mám chybu ve správci zařízení ovladač tecnologie paměti - M-system desk on chip 2000 a nejde aktualizovat

Modrá smrt problikne hrozně rychle nahoře je že systém zastvil aby předešel chybě systému a dole je nějaký načítání, myslím že kontrola paměti, každopádně jdu pro fotak

Tak jsem pomocí správce zařízení aktualizoval (ale neodinstalovaval) veškerý hardware a stejně to nepomohlo. Stále mám vykřičník u M-system deskoonchip2000 a stále mi nejde ani usporný režim ani hibernace, nějaké nápady, jak to vyřešit?