Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přechod z Microsoft Outlook

Dosud používám Microsoft Outlook jako součást Office 2007. Ten byl už nainstalovaný v PC, které jsem koupil, jde ale určitě o nelegální kopii ( žádné CD jsem nedostal ) a proto chci Office odinstalovat. Potřebuji jen poradit jak přejít z Microsoft Office do Outlook Express, který by snad měl být součástí OS ( mám XP Home ) bez toho abych musel znovu nastavovat účet atd., je to možné?

Office2007 OEM se s CD koncovému uživateli nedodává. Nicméně průkaznost licence potvrzují 2 věci - kartička s produktovým kódem nebo položka na faktuře.

Ovšem bez Exchange se mi Outlook tak jako tak jeví jako velmi špatný poštovní klient... ;-). Přechod "automatizovaně" do OE není možný (možná na to existuje nějaký program), ale já bych než tu hrůzu OE, doporučil spíše něco jako Thunderbird.