Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno graficky bug v hre FEAR

Zdravim, mam problem vcera som si hral hru FEAR vpohode no dneska som zapol a nenacitalo mi textury co znamena ze vsetky herne animacie (videa) a aj menu mi ide ale samostatna hra cize steny bednicky zbran atd atd je cela cierna. Vidim akurat len krizik a lampy co svietia ale jej luce dopadaju do neznama. Neviete niekto poradit budem velmi rad pretoze tu hru si chcem velmi zahrat. BTW: stiahol som si aj najnovsi driver pre graficku kartu a aj patch do hry a nepomohlo. Navyse ked som dneska skusal hrat CS1.6 islo dobre ale ked som zapol NHL09 tak pri spustani zapasu ma to hodilo do windowsu a vypisalo znamu hlasku v ktorej som odpovedal NEODESILAT.
Co by ste mi poradili, v com moze byt problem?

1. DirectX je nainstalovany z tej hry pretoze bez toho by neisla vobec instalacia ale skusim ho preinstalovat (mam tu istu verziu preinstalovat, alebo dat vyssiu alebo nizsiu?)
2. Karta nie je pretaktovana.
3. Ja mam notebook pojde ta karta aj do normal PC?

1 - DirectX přeinstaluj tou poslední verzí, se kterou ti to jelo, tedy asi z toho DVD od té hry, nebo si stejnou verzi stáhni z netu.
3 - To jsi mohl napsat rovnou, že máš NTB. Ne, nepůjde to přehodit, karta je tam zabudována natrvalo.

Ovladače grafiky jsi doufám vzal ze stránek výrobce noteboooku.

Ještě zkus přeinstalovat tu hru. Jako poslední bych viděl novou instalaci OS, ale to až v případě krajní nouze, kdyby nic nezabralo a nikdo jinej už by nevěděl co dál.

Zkus ještě jiné hry, abys ověřil, že máš skutečně problém s grafikou, nikoliv jen s jednou hrou.

Pisal som ze NHL 09 tiez blbne ale cs1.6 ide dobre (ziaden problem)

Ovladac na graficku kartu nemam od vyrobcu NB ale od ati (z ich stranky)

Teraz taham jeden novsi catalyst tak sa ozvem ci to pojde alebo nie.

Ako odinstalujem starsiu verziu driveru?

Takze skusal som prave hru Tony hawk pro skater a takisto uvodne video prejde ale ked uz nacitava hru tak ma hodi do windowsu a vypise zas tu hlasku a ja kliknem na neodpovidat. Mam aj novy driver a aj tak nepomohol. Cize uz mi zostava iba reinstalovat WINDOWS?