Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí XT9 u WinMobile 6.1 standart

Nevim, mozna to sem nepatri, jsem cerstvym majitelem HTC 740 Rose, potykam se s prechodem ze Symbianu, jakz takz by to slo, ovsem zaboha nemuzu prijit na to jak vypnout XT9 natrvalo pri psani sms, zkousel jsem vsechna nastaveni, prolezl jsem ruzne diskuse, zatim bezvysledne, ti kdoz provozujete podobna zarizeni, ozvete se, diky.:-):puff:

Chlapi diky za tipy, ten .cab soubor jsem instaloval a nyni nelze psat pismena, jen cisla, nikde v programech jsem ho nenasel, takze ani nevim jestli se v nem neco nastavuje, pri instalaci vypisoval ze byl urcen pro predchozi verze OS a ze nemusi fungovat korektne, no budu shanet dal.

"Na adrese HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Tegic\eT9 naleznete položku s názvem XT9SupportMSSip" toto by snad mohlo jit, jdu shanet programek na upravu registru.