Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poradňa + RSS + Opera

Tak som si práve importol poradňu aj do RSS čítačky v Opere 8.51. Inak super vec, akurát že to ešte má nejaké muchy.

Stiahlo mi to len 10 príspevkov, čo mi až tak nevadí, zaujímavé je to, že pri niektorých otázkach sa stiahol len link na daný thread, v ďalších prípadoch (ako napr. "Web Kamera v ICQ") sa stiahne kompletne celý text otázky, no a napr. u Mirkovej antireflexnej vrstvy (thread.php) len posledná veta. Uvidím čo to bude robiť ďalej :)

Těch 10 příspěvků je defaultní hodnota, můžeš si nastavit libovolný počet pomocí parametru:
rss.php

Příčinu problémů, které popisuješ, v tuto chvíli bohužel neznám. Možná to je nějakou nekompatibilitou Opery a verze RSS (používá se 0.91). Já Operu ani RSS zatím běžně zatím nepoužívám, ale jestli se k tomu dostanu, tak to vyzkouším. Původně jsem to testoval v RSS čtečce Feed Reader a tam to bylo OK. Zobrazit se mají titulky a obsah dotazů (ne reakcí).