Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Průzkumník, jak opravdu odstranit soubory ze složky?

Často pracuji na několika PC, kde není a nebude jiný manažer než Průzkumník Windows, známý též jako Explorer. Velmi často se stává, že odstraním obsah složky, a v průběhu procesu se Explorer ozve a přeruší práci s tím, že "... soubor je jen pro čtení a opravdu si přejete...?" - odpovím Ano všem, načež si zase najde trapárnu "... soubor je systémový a opravdu si přejete...?" - odpovím Ano všem, načež...

Existuje nějaký řešení tohoto problému?

Pavel

Domnívám se, že kvůli tomuto bys musel hodně hluboko do registrů aby se to neptalo před mazáním souborů s atributy -r- -h- -s- a podobně. V možnostech nastavení to IMHO není, ale mohu se mýlit. Nikdy mě to nesr...., takové soubory mažu jednou za uherský rok.