Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MS SQL Server 2008 EE - čo stiahnuť?

Chcem si stiahnuť kompletné MS Visual Studio 2008. Stiahol som ISO súbor a MSDN. Po vypálení a spustení som zistil, že to neobsahuje MS SQL Server 2008 Express Edition. Dostal som sa na download stránku, ale netuším, čo všetko potrebujem, aby som to mal kompletné. Chcem to stiahnuť tak, aby som nemusel nič ťahať z Internetu a aby to podľa možnosti bolo celé v jednom balíku. Viete mi poradiť? Hlavná vec, že pri odkaze na ISO MSVS 2008 EE bolo písané, že offline inštalácia a myslel som, že už bude mať od sťahovania pokoj.

download

Ešte otázka, potrebujem k MSVS aj nainštalovať .NET Framework alebo to už obsahuje v sebe? Ak áno, ktorú verziu k MSVS 2008?

Ono je to na tý stránce napsaný...

Note: Note: SQL Server 2008 Express includes both 32-bit and 64-bit versions. SQLEXPR32_x86 is a smaller package that can be used to install SQL Server 2008 Express onto only 32-bit operating systems. SQLEXPR_x86 is the same product but supports installation onto both 32-bit and 64-bit (WoW) operating systems. SQLEXPR_x64 is a native 64-bit SQL Server 2008 Express and supports installation onto only 64-bit operating systems. There is no other difference between these packages.

No to som tam hľadal, ale nenašiel som. Nevadí, aj tak tomu nerozumiem. Tak ktorý teda stiahnuť? Ten s tým 32 alebo bez?

Edit: Tak teraz tam už ten text vidím. Točil som sa okolo neho a vždy som ho prehliadol.

Edit 2: Tak myslím, že už tomu rozumiem. Stačí ten s tým 32.