Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DDR1: MHz vs časování vs MB(velikost)?

Ahoj, mám mimo PC dvě starší DDR1 ramky(128MB 400MHz 3.0-3-3-8 a 256MB 266MHz 2.5-3-3-8) Chci se tedy zeptat, kterou z nich by bylo vhodnější přidat do druhého volného slotu v PC, vedle DDR512(400MHz, 2.5-3-3-8)? Třeba ve hrách(starších pochopitelně, jako HL2), kdybych použil třeba tu 256MB, tak by ta její nižší frekvence ubírala i FPS, nebo se jen prodloužily doby načítání?

Děkuji

Ziadnu.
Ta 128 zhorsi casovanie a prd sa prejavi kedze 128 je malo (oproti tym 512 co tam mas) takze celkovo sa to moze zhorsit.
Ta 256 je uplna katastrofa spomalila by ti cely RAM system na polovicu.

Zozen si 512MB DDR 400 CL2.5 a tie stare kramy vyhod, nema to cenu (na ebay tusim take kramy idu za 1euro - nikto ich nechce)