Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT: Ubytko v San Franciscu

Zdravim.
Viem ze je to uplne mimo, ale kedze sa tu nachadza vela ludi, je mozne ze aj sa dockam odpovede.
V lete ide partia 4 ludi do San Francisca robit. Hladame ubytko, co najlacnejsie. Moze to byt nejaky hostel,intrak alebo hocico,len nech je to cenovo vyhodne pre studentov:)

Za pripadnu odpoved velmi pekne dakujem.

Jak jsem pochopil, v San Franciscu není důležité ubytování, jako spíš flóra ve vlasech:

If you're going to San Francisco,
Be sure to wear some flowers in your hair.

To je přesně důvod, proč do SF nemohu a neznám ani adresy ubytovacích kapacit. Mně tam ty kytky nedrží...

Tak tohle už mám doma prodiskutováno.

Když jsem nedávno navrhl, že bych si nechal "nastřelit" vlasy, manželka konstatovala, že by postačil hřebík. Navíc mi našla na webových stránkách OBI příslušný přístroj a nabídla se, že by tu operaci provedla sama (děvenka jedna starostlivá).