Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Intrusion.Win.MSSQL.worm.Helkern(útok) ???

Dobrý den. Mám internet od UPC (už asi 3 měsíc), používám Kaspersky Internet Security 7 (pravidelně aktualizovaný...bla bla vše v pohodě. Ale aspoň tak 4x denně mi vyskakuje Intrusion.Win.MSSQL.worm.Helkern! IP adresa útočníka: 218.22.244.45. Protokol nebo služba: UDP na místním portu 1434. Čas: 27.4.2009 23:16:45

Co s tím? Mám kontaktovat UPC? Co se stane, když mi třeba spadne antivir(zasekne se, neodesílat) ... a zrovna se to stane?
Čekal jsem, že se to prostě vytratí, že to někoho přestane bavit, ale bohužel. A co mi hrozí, pokud nebude antivir fungovat?

Děkuji, Bartex

Ignoruj to, vypni si ten alarm v nastaveniach, apod. Asi ide o nahodny scan, je ta IP furt rovnaka? Mozes mat uz PC nakazene trojanom a len sa snazi "pan pastier" nakontaktovat na trojana :-)
P.S> je to urcite len nahodny scan IP adries.

Pokial ti spadne antivir tak ti nepojde internet vobec :) (alebo ak by aj isiel, tak pokial mas aktualizovane Win a aj vsetko ostatne, tak sa ti ani bez antiviru nic nestane)