Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mozilla, Explorer.

Zdravim lidi, mám problém včera mi přestala fungovat mozilla i explorer, at zadám jakou koliv stránku tam se mi tam objeví server nenalezen, ale k internetu jsem připojen. Všechno to začalo až když jsem si naistalovat antivir Eset smart security 4, ale když jsem ho odinstaloval a naistaloval tam zpátky AVG 8.5 tak se nic nezměnilo furt to hlásí server nenalezen. Nevíte????

do zbytečných antivirů je dnes v módě přídávat webové štíty, což občas znefunční připojení. nápad to není špatný, ale provedení jaksi kulhá - chce najít kde tu blbost vypnout, ostatně výrobce antiviru má web nebo mail.

eset -> jiný krám:
je to zásah do systému, a nejspíš odinstalace a instalace nového antiviru proběhla napoprvé bez restartu, proto ta nefunkčnost.
anebo místo 4v1 "Eset smart security 4" pořídit jen nod32.