Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ICQ 6.5 - problém s přihlášením

Ahoj, už jednou jsem díky vašim radám svůj problém vyřešila, tak doufám, že mi poradíte i teď. Od včerejška mi nejde se přihlásit na ICQ 6.5 do mého účtu. Stále dokola se mi při přihlašování zobrazuje hláška: ,,Došlo k chybě. Opakujte akci později." Zkouším pořád znovu a znovu a nic. Pátrala jsem na netu, tento problém má nebo mělo už hodně lidí. Našla jsem dvě rady - zkoušet opakovaně zadávat ručně heslo - nezabírá, odinstalovat, nainstalovat ICQ 5.1 a pak aktualizovat na verzi 6.5 - také nezabralo, pořád stejná hláška. Stáhla jsem si Mirandu a QIP a opět se mi nepodařilo přihlásit se ani do nich. Mám Vistu. Předem moc děkuji za rady!!!

Tak jsem si založila zkusmo nový účet a hned jsem se bez problému přihlásila. ::) Jsem překvapená. Ale nový je mi k ničemu, potřebuju se dostat na ten starý, mám tam všechny kontakty, které bych zpátky už nikdy všechny nedohledala. :.( Nemá někdo nějaký nápad? Pořád mi tam skáče - Došlo k chybě. Opakujte akci později.

Mam stejny problem a resim to takto, vzdy na vecer QIP nebo Miranda vypadne, stopnu klienta vyckam cca 15 minut a opet naskoci bez problemu. Mam pocit ze ICQ ma nejaky problem, alternativa je u rusaku pres rusky server, bohuzel si ted nevzpomenu na jejich adresu, ale myslim ze by to stejne nepomohlo.

Mam taktez stejny problem. Zalozil sem si novy ucet, kde jsem si vlozil aspon par nejdulezitejsich kontaktu, ktery mi funguje bez problemu. Ten stary mi uz bohuzel 2 dny nejde a zkousel jsem to i na nekolika pocitacich a nejde. Takze to je jednoznacne chyba na strane ICQ serveru, takze nezbyva nez cekat a cekat...

Pokud je při instalaci použit email tak jde heslo poslat na něj. Někdy to ale nepomůže. Jednou jsem to dělal a fungovalo to. Záleží na tom jaká hláška se při spouštění ukazuje.
Kolik čísel (účtů ICQ) na server je přiděleno je otázka.
Existuje i burza ICQ čísel kde si lze hezké číslo koupit.
Takže asi opravdu jen čekat.