Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po spuštění Windows vyskočí okno s hláškou a PC zamrzne

Když spustím počítač, po naběhnutí XP, spuštění všeho po startu a antiviru vyskočí hláška:

Explorer exe - chyba aplikace. Instrukce na adrese 0x00254c32 odkazovala na adresu pameti 0x00000000. S pameti nelze provezt operaci: read.

Tak dam dam ok ukončit a objeví se to znovu, dám znovu ok a už to zamrzne a nejde nic.... To samé mi děla i vnouzáku v s praci v siti.
Dá se to nějak opravit? Bootovací CD nemám.

Vloženo z komunikace po ICQ. Počítač jsem předevčírem kontroloval na spyware, ale možná nějaká aktualizace čehosi... (LaKr) (Kráťa)

pustil bych přes to opravnou přeinstalaci, pak poslední servicepack jestli není na tom cd.
bootovací cd si zkopíruju od známého, protože mám přece svůj product key.

ale před instalací, by vůbec doběhla, je potřeba mít jistotu že hw funguje - viz doporučovaný memtest.