Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ConvertXtoDVD...

Dobrý den,

pomocí ConvertXtoDVd převádím běžně avi filmy do DVD. Ovšem poprvé film avi s titulky. Poprve jsem si to neuvedomil a zadal konverzi...samozřejmě titulky se neobjevují. Umí vůbec tento program převbod avi filmu s titulky do DVD? Dá se to nejak v něm nastavit??? Nebo musím použít jiný zbůsob?, Díky

otevřel sem v programu ten soubor /film/ klikl na nej. dal pravé tlačítko objevilo se: náhled zap/vyp
spojit více souborů v jednom titulu
vymazat
takž sem dal to..SPOJIT....v zeleném poli je ...Utek ze Sobiboru.avi
Utek ze sobiboru.srt

to znamená, že by je to melo načíst automaticky ne????