Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mobil HTC a správa kontaktů

čauec, ze starého mobilu jsem si na SIMku přepsal kontakty, tuto šoupnul do nového mobilu a teď bych potřeboval nějaký prográmek, kterým bych (po zkopčení SIMky do mobilu) dal zase kontakty do použitelné a čitatelné podoby. Dík....

Tak, ten Activesync píše: Nelze synchronizovat s profilem aplikace Outlook, který právě používáte, protože buď byl dříve nastaven jiný profil, nebo je chráněn heslem. Použijte při spouštění aplikace správný profil.
No, a protože jsem Outlook nikdy nepoužíval, jsem v koncích...

Je, to bych kecal. Aha, neuvedomil jsem si, ze to HTC je tel. s OS. Ale na obyc. tel. je to super vec. Vyzkouset uz to nemuzu, mel jsem to na virtualu a odinstaloval jsem to, protoze to stejne funguje jen 30 dni a pak pokud to nekoupis je to nejak hodne orezany. Mel jsem obrovsky problem s prenesenim kontaktu do pc a z tel. do tel. a Mobiledit to vyresil za par minut. Nechtel jsem instalovat Nokia suite nebo jak se ten blbej program jmenuje.

Jinak ted jsem se v rychlosti dival na jejich stranky a umi to udelat XPERIA X1 a ten tel asi nejaky OS ma.

Jo tak to umi, ted jsem tam nasel tohle

MOBILedit! 3.0 Nyní s podporou Windows Mobile

Tak to ti neporadim, ale nedelas neco blbe? Ten program ma takovy trosku jiny, mozna lehce nelogicky ovladani, nez ostatni programky. Prvne to musis sparovat treba pres BT a pak pokud ho najdes v seznamu podporovanejch tel. tak by to mel umet bez problemu, ale to asi vis. Musis ten program vic prolezt. Pokud to uz opravdu umi i WM, jak na jejich webu pisou, tak tvuj tel. to musi snad umet taky, protoze ta Xperia je snad nejakej klon HTC nebo tak neco podobny jsem o tom kdysi nekde na netu zahlidl. Ja se o tyto tel. nezajimam a tak to neznam. Ale kdyz to umi WM, tak by bylo divny, aby to HTC s WM neumelo. Ja ti fakt vic neporadim, zkousej.