Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem pri skladani pouzivaneho pocitaca

Zdravim...Skladal som Matke doma pocitac, co som predtym ja pouzival,ale potreboval som Case,tak som ho rozobral a teraz som zohnal druhy,tak som ho dal dokopy.Len problem je,ze ked uz je poskladany vsetko je v nom,pocitac sa zapne a stale dokola sa resetuje-restartuje,vobec ani nenabieha signal do monitora.Nestretol sa niekto s niecim podobnym? Co moze byt zle,co by trebalo vyskusat.Diky za kazducku radu

Můžeš mít někde zkrat MB na CASE - třeba chybí izolační podložka u šroubku nebo tak (pokud je deska má).
Nebo jsi špatně zapojil ovládání MB - vývody od reset?
Nebo desitky dalších věcí... třeba vybitá baterka na CMOS dokáže taky pěkné divy - přesně takhle se mi jeden PC choval - ještě ani nenaběhla detekce disků a už se restartoval - byla to slabá baterka