Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zmizení partitionu

Dobry den, pri instalaci linuxu se mi nejak povedlo smazat jeden z partitionu z nabidky. Nyni mi ve Win XP chybi jeden z disku, nemam tuseni co delat. Chtel bych ho zpatky aby se mi zobrazoval, prosim o pomoc

pokial je ten oddiel len zruseny, a nie je na jeho mieste vytvoreny iny oddiel, mas dobru sancu na obnovenie, mozes skusit obnovit oddiel napr. programom TestDisk (je tusim zdarma, www.google.com).
Ked si uz na tom mieste urobil iny oddiel a zapisoval do toho nejake data, tak to mas dost smolu. Ale mozes skusit testdiskom aspon nieco najst.