Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyuziti RAM GK

Ahoj, potreboval bych poradit s nejakym programem ktery by dokazal ze by graficka karta vyuzivala jeste pamet z RAMky + tu svoji. mam giga RAMky takze si myslim ze bych to mohl pouzit dik moc

I kdybys té kartě přidal paměť, tak to nepomůže. Výkon karty není dán množstvím paměti, ale výkonem čipu. Pokud čip nestíhá, tak ani přidělení paměti z RAM nepomůže. Navíc systémová paměť je výrazně pomalejší, než ta grafická, takže by to tu grafiku ještě mohlo brzdit.