Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno potvrzení přečtení e-mailu

Mám několik poštovních účtů. Pokud využívám MS Outlook, většinou se mi vrátí informace, že příjemce si zprávu přečetl (záleží na nastavení jeho účtu, jestli to povolí). Nikdy se mi tato informace ale nedostala, pokud pošlu mail třeba z účtu, který mám u Seznam.cz, i když tam je možnost zaškrtnout si před odesláním zprávy volbu "potvrdit přečtení". Je tam snad taky nějaké nastavení, které by implicitně bylo na "neodesílat zprávu o přečtení"? Jak to vlastně funguje?

Potvrzeni o precteneni nedela server ale uzivatel. Kdyz zaklikne ne, nikdy se to nedozvis.

Tak se otazej na seznamu, proc jejich webovy klient neumi zobrazit toto potvrzeni.

Ta volba je tam pro odchozi postu, ze ten email dostane priznak, aby vyzadoval potvrzeni o precteni.