Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Snimanie obrazovky

Neviem ci take nieco existuje, aj som hladal, ale asi so zlymi klucovymi slovami . . .jedna sa mi o to, ze spustim predmetny program, a obrazovky mi uklada do suboru ako film. Takze sa to da potom pouzit ake nejaka prezentacia. Alebo ked ma niekto nejaky problem . . . spravim to u seba a jemu poslem napr. avi aby videl ako sa to robi. Existuje nieco podobne?

spravim to u seba a jemu poslem napr. avi aby videl ako sa to robi.

Potom nepotrebujes program na snimanie obrazovky, ale bud DemoStudio (freeware), ten vie ulozit video v SWF formate, ktoreho velkost je radovo mensia ako bezne video a tak vhodna na poslanie aj cez mail, Skype a pod., prip. TeamViewer (freeware), tymto mozes v realnom case ukazat komukolvek co robis, ako to robis, prip. mu to spravit na jeho PC sam, navyse to mozes cele nahrat, tiez v uspornejsom formate ako video, takze nabuduce to uz bude vediet sam, vsetko v realnom case. Su to odlisne programy (prvy nahrava dianie na ploche, okrem ineho, druhy je na vzdialenu spravu pocitacov), najdi si o nich cez google viac info, ak potrebujes, aj v Slovencine/Cestine.