Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jakou mam verzi MB kdyz jsem zformatoval PC?

zdravim, prave jsem byl donucen zformatovat si Nottebook, ovsem nemuzu k nemu najit manual ani instalacni CD k zakladni desce ani grafice, jak zjistim jaky ovladas mam stahnout, kdyz jedine co vim je ze mam nottebook acer aspire 3690 ? ani se mi neukazou sitova pripojeni ale to nejspis proto ze neni instalovany ovladac.

Najprv ta zaujima ze co mas v spravcovi zariadeni. Nesmie tam byt ziaden zlty otaznik/vykricnik. Ak je tam nieco zlte, tak si nenainstaloval ovladace.

P.S. naklikaval si kazdu polozku v okienku "Drivers and Utilities", pod tym napisom Windows XP? Tam je aj ovladac pre LAN aj pre Wireless. (instalovat len ten wifi, ktory mas v svojom v notebooku, je tam pre atheros, pre intel a pre broadcom, ty mas ale len jednu z nich a instalovat mas z tych troch len jeden ovladac pre nu.)

Instalovat mas to, co mas v tom smejdontebooku strcene. Nemas tam vsetky 3 WLAN ale len JEDNU z nich. To iste plati pre LAN. Aku to si vies zistit napr. pomocou VEN_ID a DEV_ID v spravcovi zariadeni, alebo everest home apod.

Ovladace ktore nemaju setup.exe sa instaluju zo spravcu zariadeni (pravy klik - aktualizovat ovladac - nepripajat sa - rucne zadat cestu k ovladacu). Preco sa do toho seres ked ani nevies nainstalovat spravny ovladac?
To ti acer nedal k tomu notebooku recovery CD? Preco si si ho nevytvoril po kupe NB?