Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD do notebooku

Zdravím všechny. Mám notebook Fujitsu-siemens Pa 2548 a pravděpodobně odešel pevný disk, chtěla bych si koupit nový a v notebooku byl disk western digital 160GB SATA, bude mi zde fungovat HDD s kapacitou 250GB?

Pozri si presne co bol zac ten povodny podla presneho typoveho cisla (typove cislo do google a zistis ci bol SATA1 alebo SATA2 alebo co), ked kupis podla toho tak to urcite pojde bezproblemov. Alebo ak zvlada tvoj chipset SATA2 mozes kupovat aj SATA2.
S velkostou (pocet GB) problem neni.